.

.

Попусти
ѕвезда дијагноза компактен 5 mb ѕвезда c5 со лаптоп cf19 екран на допир со софтвер 2018.03 најновите 320gb hdd подготвен да го користите супер

ѕвезда дијагноза компактен 5 mb ѕвезда c5 со лаптоп cf19 екран на допир со софтвер 2018.03 најновите 320gb hdd подготвен

DEN 19728.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик:
Hungarian,French,Italian,Greek,German,Slovenia,Polish,English,Spanish,Russian,Turkish,Finnish,Portuguese,Dutch,Swedish,Czech,Denish,Japanese,Korea
Бренд Име:
RCOBD
Ажурирање На Софтвер:
Yes
Хардвер Верзија:
најновите
Верзија На Софтвер:
најновите
Специјални Функции:
lan
боја:
како се покаже
Гаранција:
1 година
Специјални Функции:
дијагностичка алатка
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
лаптоп ram меморија:
2g
Производи во категоријата