.

.

Попусти
2200mAh Преносни Итни Резервната Батерија Полнач Случај За Iphone ip 5 5S 5c iPhone5 Надворешни 2200 mah Моќ Банка Покрие Случај

2200mAh Преносни Итни Резервната Батерија Полнач Случај За Iphone ip 5 5S 5c iPhone5 Надворешни 2200 mah Моќ Банка

DEN 351.36

Износ
Залиха

Карактеристики

Функција:
моќ случај
Капацитетот На Батеријата:
2000-4999mAh
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5s,iPhone5c,iPhone 5
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
UXpress
Материјал:
Пластични
боја:
црна, бела, црвена,златна ,сина, зелена, жолта
Пакување:
OPP вреќа
Пад на превозот:
Поддршка
Стил:
задниот поклопец baterry моќ банка
Трговија на големо:
Ве молиме Контактирајте Со нас за Да се Добие Најдобра Цена
Производи во категоријата