.

.

Попусти
Bobbin Случај за Bernina 1010,1011,1015,1020,1030,1031,1032 #0015347200

Bobbin Случај за Bernina 1010,1011,1015,1020,1030,1031,1032 0015347200

DEN 215.04

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Алатка Поставува
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
машина за шиење
Производи во категоријата