.

.

Попусти
Дигитални volt Екранот 4000W/8000W(Врв) Чиста синусен облик Моќ Инвертер DC 12V да 240V AC

Дигитални volt Екранот 4000W/8000W(Врв) Чиста синусен облик Моќ Инвертер DC 12V да 240V AC

DEN 11666.40

Износ
Залиха

Карактеристики

Излез Тип На:
Еден
Излезна Моќност:
1 - 200KW
is_customized:
Yes
Тип:
DC/AC Инвертори
Големина:
CM
Влезен Напон:
12V/24V/48VDC
Излезна Струја:
-
Излезниот Напон:
110V/120V/220V/230V/240VAC
Фрекфенција:
50Hz/60Hz
Тежина:
KG
Број На Модел На:
4000W чиста синусен облик инвертер
4000W Чиста синусен облик инверторот 12V .:
8000w врв инверторот 12V и 220V .
4000W Моќ инвертер .:
чиста инверторот 24V и 230V .
sloar моќ инвертер:
соларни инверторот 48v
Моќ Конвертор:
моќ Инвертер конвертор
dc да ac конвертор:
чиста синусен облик инверторот 12v 220v
Производи во категоријата