.

.

Попусти
Врв моќ 8000w чиста синусен облик инверторот DC 12V на AC 110V/220V~240V 50hz или 60hz чиста синусен облик инверторот 4000W продолжува

Врв моќ 8000w чиста синусен облик инверторот DC 12V на AC 110V/220V~240V 50hz или 60hz чиста синусен облик инверторот

DEN 9240.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Влезен Напон:
12V, 24V
Излезниот Напон:
110-120V, 220-240V
Тип Socket:
Универзална
Тежина:
KG
Излез Тип На:
Еден
Тип:
DC/AC Инвертори
Големина:
CM
Фрекфенција:
50Hz/60Hz
is_customized:
Yes
Излезна Струја:
-
Број На Модел На:
4000W чиста синусен облик инвертер
Излезна Моќност:
1 - 200KW
4000W Чиста синусен облик инверторот 12V .:
8000w врв инверторот 12V и 220V .
4000W Моќ инвертер .:
чиста инверторот 24V и 230V .
sloar моќ инвертер:
соларни инверторот 48v
Моќ Конвертор:
моќ Инвертер конвертор
dc да ac конвертор:
чиста синусен облик инверторот 12v 220v
Влезен Напон:
12V/24V/48VDC
Излезниот Напон:
110V/120V/220V/230V/240VAC
Производи во категоријата