.

.

Попусти
Античкиот Рачно Изработени Керамички Чај Тегла Сенка Сина Глазура Чај Caddy Враќање На Метални Конзерви Појадок Бонбони Слатка Колачиња Складирање Тегли Caddy

Античкиот Рачно Изработени Керамички Чај Тегла Сенка Сина Глазура Чај Caddy Враќање На Метални Конзерви Појадок Бонбони

DEN 1675.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Пакување:
1
Бренд Име:
подобрување на
Големина:
M
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Висок Квалитет Сенка Сина Глазура Чај Тегла
Материјал:
Керамички
Капацитет:
250ml
Мирудии Сад стилови:
маска
Употреба:
чај
Производи во категоријата