.

.

Попусти
Отворено Спорт Holster Кука Јамка Појас Торбичка Телефон Случај Покрие Торба За Samsung Галакси J5 J500 / J5 Година / J7 J700 / J7 Година J710

Отворено Спорт Holster Кука Јамка Појас Торбичка Телефон Случај Покрие Торба За Samsung Галакси J5 J500 / J5

DEN 223.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
Едноставен,Спортски
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Карактеристики:
Половината Појас Случај
Големина:
17cm*9.5cm*2cm
Компатибилен Бренд:
Samsung
Производи во категоријата