.

.

Попусти
Мотор Издувните R25 Линк Цевка од Нерѓосувачки Челик Мотоцикл Пригушувач Издувни Цевки Конектори за R25

Мотор Издувните R25 Линк Цевка од Нерѓосувачки Челик Мотоцикл Пригушувач Издувни Цевки Конектори за R25

DEN 504.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Име На Модел:
R25
Motobike Направи:
Kawasaki
Бренд Име:
PHULEOVEO
Објектот Дијаметар:
2inch
Објектот Ширина:
5.1cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
Мотор Издувна Цевка Линк
Објектот Висина:
5.1cm
Објектот Должина:
14.5cm
Влезот дијаметар:
35.5 mm
Штекер Дијаметар:
51mm
вкупна должина:
145MM
Производи во категоријата