.

.

Попусти
Оригиналниот 4.3 инчен LCD Екран за TomTom почеток 20 сообраќај LCD Екран панел со екран на Допир digitizer замена

Оригиналниот 4.3 инчен LCD Екран за TomTom почеток 20 сообраќај LCD Екран панел со екран на Допир digitizer замена

DEN 375.84

Износ
Залиха

Карактеристики

LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Број На Модел На:
почеток 20
Бренд Име:
skylarpu
Резолуција На Екранот:
800x480
Екран На Допир За Тип:
Resistive Екран
Големина:
4.3 inch
Број На Модел На:
почеток 20 LCD екран
Тип:
TFT
Производи во категоријата