.

.

Попусти
Roswheel Велосипед Торба 36v 48v Електричен Велосипед Контролер Кутија Боја Две Големина Факултативна Мали Големи Велосипед Конверзија Комплет Дел се Стави

Roswheel Велосипед Торба 36v 48v Електричен Велосипед Контролер Кутија Боја Две Големина Факултативна Мали Големи

DEN 527.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
Below 18A controller, Below 12A controller
Број На Модел На:
контролор кутија
сертификација:
CE
Функција:
Со Капак
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Jueshuai
Материјал:
Пластични
Име на производ:
контролор кутија
Користи:
Контролор
Контролор:
Електричен велосипед Контролер
Големина:
Big or smaller
боја:
Црна
Електричен:
36v 48v
Материјал:
Водоотпорен
Производи во категоријата