.

.

Попусти
Евтини Деверуша Фустани 2018 Долго Под $50 Нови Arriva Custom Size Линија Розова Pleated Chiffon

Евтини Деверуша Фустани 2018 Долго Под $50 Нови Arriva Custom Size Линија Розова Pleated Chiffon

DEN 1816.56

Износ
Залиха

Карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Број На Модел На:
EB0509
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Возрасна Група:
Возрасни
Деколте:
Лажичка
Фустани Должина:
Кат Должина
Декорација:
Pleat
is_customized:
Yes
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
EVERBEAUTIES
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Стил:
А-Линија
Ткаенини:
Chiffon
Фустани Должина:
Кат Должина
Состојба:
Нови
Облека Нега:
сува чиста
Место на Потекло:
Suzhou,Кина
Is_customized:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Производи во категоријата