.

.

Попусти
посебен повод формално чипка вечерни фустани долго светло сина tulle партија се облекуваат 2018 нови пристигнување за жените топката наметки H3438

посебен повод формално чипка вечерни фустани долго светло сина tulle партија се облекуваат 2018 нови пристигнување

DEN 1281.60

Износ
Залиха

Карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Број На Модел На:
H3438
Бренд Име:
заводот за социјални дејности среќен ден
Вграден Градник:
Yes
Моден Елемент:
Гроздобер
Силуета:
Бал
Ткаенина Тип:
tulle
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Чипка
is_customized:
No
Sleeve Должина(cm):
Половина
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Вистински Слики:
No
Производи во категоријата