.

.

Попусти
Нови Оригинални ADDA AS09212UB389BB0 DC12V 4.50 92*92*38MM 9CM 4lines PWM вентилаторот за ладење

Нови Оригинални ADDA AS09212UB389BB0 DC12V 4.50 92*92*38MM 9CM 4lines PWM вентилаторот за ладење

DEN 672.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Волумен На Воздух:
30CFM
Бренд Име:
ADDA
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
сите
Бучава:
25dBA
Примена:
Компјутер Случај
моќност:
1.56 W
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Пакет:
No
Фан Живот:
50000 часа
Линии:
4 Линии
Моќ Интерфејс:
4PIN
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Број На Модел На:
AS09212UB389BB0
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Фан Големина:
9238
Производи во категоријата