.

.

Попусти
Нов Маска За Kawasaki Ninja zx10r 2008 2009 2010 2011 08 09 10 11 Металик Зелена Обтекател комплет +ЕМС слободни n07

Нов Маска За Kawasaki Ninja zx10r 2008 2009 2010 2011 08 09 10 11 Металик Зелена Обтекател комплет +ЕМС слободни

DEN 9000.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
ABS Пластика
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Должина:
26inch
Објектот Висина:
20inch
Објектот Тежина:
8.4kg
Име На Модел:
WJA634
Бренд Име:
MidDale
Објектот Ширина:
22inch
резервоарот маска:
Вклучуваат
Производи во категоријата