.

.

Попусти
BOBBIN СЛУЧАЈ ЗА BERNINA BERNETTE МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ 715 730 740E #0015347200

BOBBIN СЛУЧАЈ ЗА BERNINA BERNETTE МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ 715 730 740E 0015347200

DEN 215.04

Износ
Залиха

Карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
машина за шиење
Производи во категоријата