.

.

Попусти
Оригинални нови 3.5инчен LMS350GF12-015 LCD екран + екран на допир панел за TomTom ЕДЕН N1644 GPS LCD екран Бесплатен превозот

Оригинални нови 3.5инчен LMS350GF12-015 LCD екран + екран на допир панел за TomTom ЕДЕН N1644 GPS LCD екран Бесплатен

DEN 375.84

Износ
Залиха

Карактеристики

LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Бренд Име:
skylarpu
Резолуција На Екранот:
800x480
Екран На Допир За Тип:
Resistive Екран
Број На Модел На:
ЕДЕН N1644
Големина:
3.5 inch
Број На Модел На:
ЕДЕН N1644 LCD екран
Тип:
TFT
Панел Тип:
LMS350GF12-015
Размерот:
4
Интерфејс Број:
50 пина
Производи во категоријата