.

.

Попусти
BeeRotor ZoeFPV Z2205 2300KV Издание Brushless Мотор Z2205/2300KV Посебни Racer FPV Трки Quadcopter

BeeRotor ZoeFPV Z2205 2300KV Издание Brushless Мотор Z2205/2300KV Посебни Racer FPV Трки Quadcopter

DEN 619.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Моторс
Број На Модел На:
Z2205/2300KV
Големина:
Z2205
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Бренд Име:
BEEROTOR
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Хеликоптери
Надградба На Делови/Додатоци:
Моторни
Беспилотни Летала Додатоци:
2300KV Издание Мотор
жешка:
2300kv brushless мотор
Производи во категоријата