.

.

Попусти
Новиот 7 Инчен Замена LCD Екран За BQ ELCANO таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен превозот

Новиот 7 Инчен Замена LCD Екран За BQ ELCANO таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен превозот

DEN 600.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
HengChu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
ELCANO
Компатибилен Бренд:
За BQ
Производи во категоријата