.

.

Попусти
Резервни Маска За Kawasaki Ninja Zx9r 2003 2002 ~02 03 Abs пластика Обтекател комплет црвено црни +7gifts xl86

Резервни Маска За Kawasaki Ninja Zx9r 2003 2002 ~02 03 Abs пластика Обтекател комплет црвено црни +7gifts xl86

DEN 8880.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
ABS Пластика
Motobike Направи:
Kawasaki
Име На Модел:
WHG769
Објектот Должина:
26inch
Објектот Висина:
20inch
Објектот Тежина:
8.4kg
Бренд Име:
MidDale
Објектот Ширина:
22inch
резервоарот маска:
Вклучуваат
Производи во категоријата