.

.

Попусти
Оригиналниот 5 инчен За TomTom XXL IQ Канада 310 N14644 Полни GPS LCD екран со допир digitizer панел бесплатен превозот

Оригиналниот 5 инчен За TomTom XXL IQ Канада 310 N14644 Полни GPS LCD екран со допир digitizer панел бесплатен превозот

DEN 360.00

Износ
Залиха

Карактеристики

LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Бренд Име:
skylarpu
Резолуција На Екранот:
800x480
Екран На Допир За Тип:
Resistive Екран
Број На Модел На:
XXL IQ Канада 310
Големина:
5 inch
Број На Модел На:
XXL IQ Канада 310 LCD екран
Тип:
TFT
Интерфејс Број:
50 пина
Панел Тип:
LMS500HF05-002
Производи во категоријата