.

.

Попусти
6Cup Не Држи Јаглероден Челик Плитки Кифла Јајце Курва Мувла Мини Торта Метал за Печење Послужавник Калај Bakeware тави DIY се Пече Алатки

6Cup Не Држи Јаглероден Челик Плитки Кифла Јајце Курва Мувла Мини Торта Метал за Печење Послужавник Калај Bakeware

DEN 215.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Број На Модел На:
пан торта
Торта Алатки Тип:
пан торта
Производи во категоријата