.

.

Попусти
LUKENI 1PC Печатени Хривнија Млади и Возрасни Големина Дијабетес Силикони Wristband Спортски Armband медицинска Сестра Нараквици&Алки Подароци SH151

LUKENI 1PC Печатени Хривнија Млади и Возрасни Големина Дијабетес Силикони Wristband Спортски Armband медицинска Сестра

DEN 47.28

Износ
Залиха

Карактеристики

Должина:
19cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Функција:
Расположение Tracker
Бренд Име:
LUKENI
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Поставување Тип:
Тензија Планината
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
SH151
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
хривнија
Повод:
медицински сигнализација
боја:
Виолетови/Црвени/Жолта/Сино/Зелено/Светло Сина/Портокал/Црна
Материјал:
Sillicone Гума
Style1:
Писмо Нараквици
style2:
Медицинска сестра нараквици
Style3:
Свеста armband
Style4:
медицински сигнализација накит
Големина:
202*12*2mm
Тежина:
6g/pc
Пакет:
ЈП торба,Меур торба
Производи во категоријата