.

.

Попусти
Оригиналниот 3pcs IJOY XL-C4 Светлина-up Чип Серпентина Замена Главата 0.15 50 ohm~215W за ijoy Неограничени XL РТС Rebuildable Atomizer Резервоарот

Оригиналниот 3pcs IJOY XL-C4 Светлина-up Чип Серпентина Замена Главата 0.15 50 ohm~215W за ijoy Неограничени XL РТС

DEN 351.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Отпорот:
1 пакет, 2 пакети
Бренд Име:
IJOY
Компатибилен Модел:
IJOY НЕОГРАНИЧЕНИ XL Резервоарот
Број На Модел На:
XL-C4 Светлина-up Чип Серпентина
Тип:
ДС NC
Тип:
IJOY XL-C4 Светлина-up Чип Серпентина
1 пакет:
3 Парчиња
Серпентина отпор:
0.15 ohm
Производи во категоријата