.

.

Попусти
Diy Везана Дома Декор дијамант сликарство животинско Проголта 5D Креативни дијамант везови Крстот Бод Кристал Занаети C374

Diy Везана Дома Декор дијамант сликарство животинско Проголта 5D Креативни дијамант везови Крстот Бод Кристал Занаети

DEN 222.48

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
20x25cm, 30x40cm, 35x45cm, 40x55cm, 45x60cm, 50x70cm, 55x75cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европа
Бренд Име:
TAKEWEALTH
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
30-45
Шема:
Seascape
Материјал:
Плоштад Смола Дијамант со 477 DMC Бои
Пакет:
се тркалаат во OPP
OEM Услуга:
Прифати ОЕМ Слики
Повеќенаменски:
Спалната Соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија,
Функција:
Дома Декорација; Подарок
Број:
5925R
Производи во категоријата