.

.

Попусти
JingXiangFeng 2PC Авто-Внатрешноста Декорација За Hyundai Дух Сенка Светла Автомобил Логото Светлина Universal Доведе Автомобил Вратата на Проектор Светлина

JingXiangFeng 2PC Авто-Внатрешноста Декорација За Hyundai Дух Сенка Светла Автомобил Логото Светлина Universal Доведе

DEN 143.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Температура На Боја:
6000K
Lumens:
3200Lm
Објектот Тежина:
0.07
Име На Модел:
09
Бренд Име:
JingXiangFeng
Wattage:
5W
Тип На Објект:
Автомобил Вратата На Светла
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Производи во категоријата