.

.

Попусти
Abs зелена пламен Маска За Kawasaki Ninja Zx9r 2003 2002 02 03 Сјајни стил Обтекател комплет ЕМС слободни xl95

Abs зелена пламен Маска За Kawasaki Ninja Zx9r 2003 2002 02 03 Сјајни стил Обтекател комплет ЕМС слободни xl95

DEN 8880.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
ABS Пластика
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Должина:
26inch
Име На Модел:
FFC453
Објектот Висина:
20inch
Објектот Тежина:
8.4kg
Бренд Име:
MidDale
Објектот Ширина:
22inch
резервоарот маска:
Вклучуваат
Производи во категоријата