.

.

Попусти
F18864 Walkera F210 3D Издание F210 3D-Z-09 Надворешни Приемник Конвертор за Трки Летало РК Multicopter Резервен Дел

F18864 Walkera F210 3D Издание F210 3D-Z-09 Надворешни Приемник Конвертор за Трки Летало РК Multicopter Резервен Дел

DEN 200.40

Износ
Залиха

Карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Алатка Материјали:
Кит класа
Бренд Име:
WALKERA(dianzi)
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
f210
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Пластични
За Возило Тип:
Хеликоптери
Надградба На Делови/Додатоци:
Надворешни Приемник Конвертор
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Надворешни Приемник Конвертор
Производи во категоријата