.

.

Попусти
ERIKC Млазницата DLLA150 p2121 заеднички железнички инјектор млазницата assy DLLA 150 стр 2121 дизел гориво инјектор млазницата 0 433 173 121 млазницата

ERIKC Млазницата DLLA150 p2121 заеднички железнички инјектор млазницата assy DLLA 150 стр 2121 дизел гориво инјектор

DEN 503.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Моделот На Isuzu:
Ascender
Ascender-Година:
2008 година
Бренд Име:
ERIKC
За Возило Брендови/Модел:
Isuzu
Материјал Тип:
High-speed челик
Објектот Должина:
as the real product
is_customized:
yes
Објект:
Инјектор млазницата 2121
Модел Нема:
Инјектор Млазницата DLLA150P2121 , DLLA 150 СТР 2121
ОЕМ:
Млазницата 0 433 173 121
Игла боја:
Црна
Нето тежина:
30g/pc
Бруто тежина:
50g/pc
Материјал:
High-speed челик
Сертификат:
CE , ISO9001
Пакување Детали:
1pc/цевка,10pcs/кутија
Автомобил Производител:
Заменлив
Производи во категоријата