.

.

Попусти
Хром Резервоар за Гориво Вратата & Багажникот Копчето за Ослободување Switch За ФОЛКСВАГЕН Passat CC Passat B6 Magotan B7L ФОЛКСВАГЕН Jetta EOS ОЕМ 35D 959 903

Хром Резервоар за Гориво Вратата & Багажникот Копчето за Ослободување Switch За ФОЛКСВАГЕН Passat CC Passat B6 Magotan

DEN 237.60

Износ
Залиха

Карактеристики

CC-Година:
2011,2012,2009,2015,2013,2014,2010
Фолксваген Модел:
CC
Тип На Објект:
Копчето Се Префрлите
Име На Модел:
35D 959 903
Објектот Ширина:
3cm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Тежина:
0.1kg
Година:
2017
Објектот Висина:
2cm
Објектот Должина:
3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Производи во категоријата