.

.

Попусти
Windsand доказ Мажите Очила Мотоцикл Велосипедизам безбедност Очила за да ги заштити очите од патот Наочари PC леќа UV400

Windsand доказ Мажите Очила Мотоцикл Велосипедизам безбедност Очила за да ги заштити очите од патот Наочари PC леќа

DEN 409.68

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Велосипедизам
Рамка Материјал:
Ацетат
Оптички Леќи Атрибут:
Не Поларизирана
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Број На Модел На:
TS030
Пол:
Мажи
Бренд Име:
TOPSPORTS
Леќа Висина:
8cm
рамка боја:
Повеќе
Леќа Ширина:
18cm
Производи во категоријата