.

.

Попусти
10PCS 3CM Железо Нето За AC/DC 3010/3007 Мини Фан Покрие CPU Вентилатор Прст Guard Плоча Фан Заштита Нето Компјутер Вентилаторот за Ладење

10PCS 3CM Железо Нето За AC/DC 3010/3007 Мини Фан Покрие CPU Вентилатор Прст Guard Плоча Фан Заштита Нето Компјутер

DEN 159.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
ONEBSTR
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Пакет:
No
Број На Модел На:
3cm Железо нето
За видот:
3010/3007
Големина:
30x30x3.7mm
боја:
Сребро.
Материјал:
Челик
Жица со дијаметар:
1.6 mm
ДУПКА РАСТОЈАНИЕ:
24x24mm
Бројот на врти:
2
Големината На Порите :
5mm
Производи во категоријата