.

.

Попусти
10000hours 40W Co2 Стаклена Цевка 50W За Ласерско Сечење Гравирање ZuRong

10000hours 40W Co2 Стаклена Цевка 50W За Ласерско Сечење Гравирање ZuRong

DEN 2160.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
ZR40W
Бренд Име:
ZR
Место на Потекло:
Кина,Шангај
Материјал:
оптичко стакло
Должина:
700MM
Дијаметар:
50mm
Животен век:
10000hours
Катализатор:
Yes
Гаранција:
шест месеци
Номинална моќност:
40-50W
Функција:
Ласерско Сечење и Гравирање
Производи во категоријата