.

.

Попусти
Оригиналниот Висок Квалитет 3.8 За Nokia Lumia 620 N620 Екран на Допир Digitizer Сензор Пред Стаклена Леќа панел + алатки

Оригиналниот Висок Квалитет 3.8 За Nokia Lumia 620 N620 Екран на Допир Digitizer Сензор Пред Стаклена Леќа панел +

DEN 198.72

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Црна Со Алатки, Црна Без Алатки
Тип:
Екран На Допир
Број На Модел На:
За Nokia Lumia 620 N620
Компатибилен Бренд:
Nokia
Бренд Име:
RTBESTOYZ
Екранот:
3.7
Функција:
На сензор на допир+Лого
боја:
Црна
Главниот Екран Со Големина:
3.8 инчи
квалитет:
100% тестирано
Транспорт:
Бесплатна Испорака
Производи во категоријата