.

.

Попусти
VSKEY 20pcs TPU Силикони Случај За Huawei P9 P10 Плус P8 Лајт 2017 Ултра Тенок Јасно Мека Транспарентен Задниот Поклопец

VSKEY 20pcs TPU Силикони Случај За Huawei P9 P10 Плус P8 Лајт 2017 Ултра Тенок Јасно Мека Транспарентен Задниот Поклопец

DEN 287.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Материјал:
Нормално TPU Случај, Висока Светлина TPU Случај
Карактеристики:
Мека , Ултра Тенки, Јасно,TPU Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
Perfect Fit
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
VSKEY
дизајн:
Транспарентна
Производи во категоријата