.

.

Попусти
EURS(TM) - 2 ПАРЧИЊА Сите во Еден Висок Квалитет S1 CSP 50W 6500K 9005 HB3 9006 HB4 H1 H7 H11 H4 Hi/Lo Зрак Авто Автомобил LED Светла

EURS(TM) - 2 ПАРЧИЊА Сите во Еден Висок Квалитет S1 CSP 50W 6500K 9005 HB3 9006 HB4 H1 H7 H11 H4 Hi/Lo Зрак Авто Автомобил

DEN 442.80

Износ
Залиха

Карактеристики

Емитуваат Боја:
6500K
Lumens:
3000Lm
боја:
Црна
Тип Socket:
9012(HIR2), H1, H11, H3, H7, H27/881, H27/880, H16(JP), H16(ЕУ), 9004/HB1 Hi/Lo, 9007/HB5 Hi/Lo, 9005/HB3, H4/9003/HB2 Hi/Lo, 9006/HB4, H13
Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Напон:
24V
Wattage:
50W
Лер Зрак Тип:
место
Бренд Име:
EURS
Чип Собранието Тип:
CSP
Автомобил модел:
за сите
Автомобил Марка:
за сите
Температура На Боја:
6500K
LED чип:
CSP Увезени Чип
Votlage:
DC9-30V
Ладење:
вентилатор за ладење
моќност:
50W
Lumens:
6000Lumens
Материјал:
Алуминиум легура
боја:
6500K бела
Зрак Ангел:
360 степени
Животен век:
50000 часа
scoket:
H1 h3 h4 h7 h11 h13 9004 9005 9006 9007 и др.
Производи во категоријата