.

.

Попусти
Атлантскиот ЕУ/DE/RU Двоен Приклучок Кристално Стакло Switch Ѕидниот Приклучок за Штекер Калено Кристално Стакло Панел 110-250V Ѕид Моќ Socket

Атлантскиот ЕУ/DE/RU Двоен Приклучок Кристално Стакло Switch Ѕидниот Приклучок за Штекер Калено Кристално Стакло Панел

DEN 434.16

Износ
Залиха

Карактеристики

Номинална Напон:
110-250V
Приклучок Тип:
EU
Примена:
Станбени / Општа Намена
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Заземјување:
Стандард Заземјување
Обликот:
Правоаголни
Карактеристики:
Стои Стил
Број На Модел На:
ЕУ/DE/MK/UA
Стандард:
172mm*86mm
Номинална Струја:
16A
Бренд Име:
ELECALL
Тип:
Ѕиден Штекер Светлина
Номинална Фреквенција:
110V-220V 50HZ/60HZ
димензија:
172mm86mm
Номинална Струја:
16A
Напон:
AC110-250V
Панел Материјал:
Калено Стакло Стакло
usb приклучок:
NO
Далечинска Контрола:
NO
боја:
White/Black/Злато
Производи во категоријата