.

.

Попусти
Новиот Дизајн Африкански Зелена Цвет Средно Crystallization Убавина Долго Pendant 52x13x10mm 10.4 g

Новиот Дизајн Африкански Зелена Цвет Средно Crystallization Убавина Долго Pendant 52x13x10mm 10.4 g

DEN 645.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
10.4g
Објектот Должина:
5.2cm
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Ширина:
1.3cm
Објектот Дијаметар:
1.3cm
Број На Модел На:
T0014
Објектот Висина:
1.0cm
Производ Карактеристики:
Убавина
Бренд Име:
Б&F
Материјал:
Африкански зелена цвет средно crystallization
is_customized:
Yes
Стил:
Убавина
изберете drilled стил :
страна drilled
боја:
бела и зелена
Производи во категоријата