.

.

Попусти
Zerosky 1/5PCS 3D Анти-отпечатоци Транспарентен Карбонски Влакна Назад Екран Заштитник Заштитна За Samsung Галакси S8 S8 Плус

Zerosky 1/5PCS 3D Анти-отпечатоци Транспарентен Карбонски Влакна Назад Екран Заштитник Заштитна За Samsung Галакси

DEN 26.16

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
за samsung s8, за samsung s8plus
Материјал:
1PC, 5PC
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8,Галакси S8 Плус
Тип:
Назад филм
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Бренд Име:
Zerosky
Пакет:
No
Број На Модел На:
s8txwhmF7091001
Одговараат на:
За Samsung Галакси S8/S8 Плус
Тип:
Карбонски Влакна Назад Екран Заштитник Филм
Производи во категоријата