.

.

Попусти
2017 Топла продажба внатрешна/надворешна led гумени структура гумени луна pod шатор за настанот, изложба, партија

2017 Топла продажба внатрешна/надворешна led гумени структура гумени луна pod шатор за настанот, изложба, партија

DEN 21942.00

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
4xH2.5m, 5xH2.5m, 6xH3m
Големина:
M
Бренд Име:
SayOK
Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Д-tent001
Материјал:
210D Оксфорд Ткаенина
Повод:
сите
Тип На Објект:
гумени Шатор
Материјал:
210D Оксфорд Ткаенина
Големина:
6xH3m, 5xH2.5m, 4xH2.5m
боја:
Бела
Додатоци:
воздушен компресор, led светло, далечински контролер, јажиња,
LED СВЕТЛА:
RGB led светло(16 бои)
Тежина:
35kg
Превозот начин:
DHL, FEDEX, UPS-ОТ, ТНТ
Сертификати:
CE, УЛ, SGS, ГШ
Употреба:
Партија, Настан, Промоција, Фаза, Свадба
Производи во категоријата