.

.

Попусти
Соларен Погон 20 LED Icicle Меур Бар Зема Конус Светилка Лента Декоративни String Светлина Божиќ Свадба Партија Гарланд Декорација

Соларен Погон 20 LED Icicle Меур Бар Зема Конус Светилка Лента Декоративни String Светлина Божиќ Свадба Партија Гарланд

DEN 323.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Wattage:
AA Battery, Solar Powered
Бренд Име:
IKVVT
Обликот:
првенство
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
ZMDS83
Приклучок Тип:
Никој
Водоотпорен:
IP43
Тип На Објект:
Монистра
Напон:
DC 4.5V
Производи во категоријата