.

.

Попусти
Допрете Стакло панел За Samsung Галакси J1 Мини СМ-J105F J105 Екран на Допир Digitizer Стакло Слободни Алатки

Допрете Стакло панел За Samsung Галакси J1 Мини СМ-J105F J105 Екран на Допир Digitizer Стакло Слободни Алатки

DEN 165.60

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
бела, црна, златна
Тип:
Екран На Допир
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
За Samsung Галакси J1 Мини СМ-J105F J105
Екранот:
4.0
Бренд Име:
RTBESTOYZ
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S
Производи во категоријата