.

.

Попусти
20pcs Зелена Палецот Месинг Директно Конектор 1/2 Инчи да се 10мм Машки Конец Месинг Црево Фитинг Цевка Месинг Адаптер

20pcs Зелена Палецот Месинг Директно Конектор 1/2 Инчи да се 10мм Машки Конец Месинг Црево Фитинг Цевка Месинг Адаптер

DEN 663.84

Износ
Залиха

Карактеристики

Дијаметар:
конектор
Бренд Име:
Зелена Палец
Градина Вода Конектор Тип:
Брзи Конектори
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Дувачкиот
Стандард:
Din
Број На Модел На:
GT-ZX162
Тип:
Градина Вода Конектори
Производи во категоријата