.

.

Попусти
Бесплатен Превозот за Jaguar XJ XJ8 XJR X350 X358 Предната Воздушна Суспензија Шок Апсорбер Кочење Собранието на Воздухот Пролет C2C41349 C2C41339

Бесплатен Превозот за Jaguar XJ XJ8 XJR X350 X358 Предната Воздушна Суспензија Шок Апсорбер Кочење Собранието на Воздухот

DEN 9552.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Објектот Тежина:
13kg
Материјал Тип:
гума+челик+алуминиумски
Осветленост Дел Број:
C2C41352 C2C41354 C2C41349 C2C41339
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
22cm
Објектот Висина:
80cm
Објектот Должина:
28cm
Специјални Функции:
Постигнување на автоматско возење висина прилагодување.
Бренд Име:
airfuspesion
Тип:
Воздушен притисок
Производителот Дел Број:
C2C41352 C2C41354 C2C41349 C2C41339
За Возило Брендови/Модел:
Jaguar
Позиција:
C2C41349 C2C41339 C2C41347
Воздухот Шок / Кочење :
C2C41349 C2C41339
22:
44-069483 ВОЗДУШНА СУСПЕНЗИЈА ШОК
33:
XJ Серија 2004-2010 XJ8 и XJ8L
воздух извори:
воздухот кочење воздушни пролет воздухот возење систем воздух подолу
ОЕМ 1:
Супер V8 (supercharged)
ОЕМ 2:
Vanden Плас (не supercharged)
ОЕМ 3:
воздушна суспензија шок апсорбер
Автомобил Производител:
Jaguar
Производи во категоријата