.

.

Попусти
Топла Продажба Сакам Суши Налепница Автомобил Прозорец Камион Вратата Браник Decal Винил Смешно JDM Лебдат Рели бела и црна боја

Топла Продажба Сакам Суши Налепница Автомобил Прозорец Камион Вратата Браник Decal Винил Смешно JDM Лебдат Рели бела

DEN 52.56

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
WANLUNLI
Налепница Сместување:
Целото Тело
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Возилото Логото
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
6cm
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Амблеми
Тип На Објект:
Налепници
Производи во категоријата