.

.

Попусти
5D DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Плоштадот Дијамант Везови Целосна Мозаик Шема Снег куќа Занаети Везана BD830

5D DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Плоштадот Дијамант Везови Целосна Мозаик Шема Снег куќа Занаети Везана BD830

DEN 201.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
20X25cm, 24X30cm, 30X40cm, 40X50cm, 45X60cm, 50X65cm, 55X75cm
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Fullcang
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
20~40 бои
Материјал на Дијамант:
плоштад Кристал
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
is_customized:
Yes
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
Стил број:
BD830
Производи во категоријата