.

.

Попусти
1Pair светне LED Унисекс Обетки Studs Трепка Трепка Нерѓосувачки Челик Обетки Studs Танц Партија Додатоци

1Pair светне LED Унисекс Обетки Studs Трепка Трепка Нерѓосувачки Челик Обетки Studs Танц Партија Додатоци

DEN 39.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Емитуваат Боја:
Виолетова, Бела, Портокалова, Розова, Зелена, Жолта, Сина, Црвена, Шарени
Бренд Име:
Free_on
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
сертификација:
CCC
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
1 година
Е Батерии Вклучени:
Yes
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Број На Модел На:
CA00180
Тип На Батерија:
копчето ќелија
Употреба:
празник
Стил:
Новина
Напон:
other
Производи во категоријата