.

.

Попусти
Mayitr 6pcs Универзална Црна EVO-Стил PP Покривот Ајкула Перки Спојлер Крило Комплет Вител Генератор Автомобил Стил

Mayitr 6pcs Универзална Црна EVO-Стил PP Покривот Ајкула Перки Спојлер Крило Комплет Вител Генератор Автомобил Стил

DEN 286.08

Износ
Залиха

Карактеристики

Објектот Висина:
2.2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
2.3cm
Материјал Тип:
pp материјал
Специјални Функции:
ајкула перки спојлер крило
Објектот Должина:
5.25cm
Бренд Име:
Mayitr
Земја/Регион на Производство:
Кина
Модел Година:
2017
Осветленост Дел Број:
Нови
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Поставување на Возило:
универзал за било автомобили
Име На Модел:
ајкула перки покривот спојлер
Производителот Дел Број:
Нови
Другиот Дел Број:
Други
Објектот Тежина:
0.035kg
Тип На Објект:
Спојлери
Производи во категоријата