.

.

Попусти
ATTINY85-20SU TINY85-20SU TINY85 20SU СОП-8 IC 20pcs/1lot

ATTINY85-20SU TINY85-20SU TINY85 20SU СОП-8 IC 20pcs/1lot

DEN 624.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
CazenOveyi
Состојба:
Нови
Напон:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
ATTINY85-20SU TINY85-20SU TINY85 20SU СОП-8
is_customized:
Yes
Тип:
DIY
Примена:
pcb
Пакет:
Куќишта слика
Електронски Компоненти & Материјали:
DC-DC
Електронски Компоненти & Материјали 1:
esp32
Електронски Компоненти & Материјали 2:
esp8266
Електронски Компоненти & 3 Материјали:
sds011
Електронски Компоненти & Резерви 4:
dht22
Производи во категоријата