.

.

Попусти
5 парчиња/многу EUP3484A P3484 EUP3484DIR1 СОП-8

5 парчиња/многу EUP3484A P3484 EUP3484DIR1 СОП-8

DEN 71.04

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
XOYUN
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
EUP3484A
is_customized:
Yes
Пакет:
СОП
Примена:
Стандард
Производи во категоријата