.

.

Попусти
Најдобар Квалитет 3,5 мм Слушалки Слушалка +Микрофон за Samsung Галакси S8 Плус S7 S6 Работ Забелешка 8 7 5 Handfree Слушалки Бас Earbuds

Најдобар Квалитет 3,5 мм Слушалки Слушалка +Микрофон за Samsung Галакси S8 Плус S7 S6 Работ Забелешка 8 7 5 Handfree

DEN 71.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Приклучок Тип:
Линија Тип
Водоотпорен:
No
Безжичен:
No
комуникација:
Жичен
Поддршка Apt-x:
No
Број На Модел На:
За Samsung S8 S7 S6 работ Забелешка 8 5 4 3 слушалка handset
Отпорот:
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Зачестеност Одговор Опсег:
8-25000Hz
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Функција:
за Видео Игра За Мобилен Телефон,Обични Слушалки
Чувствителност:
123dB
Конектори:
3.5 mm
Контрола На Копчето:
Yes
Поддршка СТАН:
No
Линија Должина:
1.0 M
Стил:
приклучок за слушалки
Vocalism Принцип:
Електростатско
Бренд Име:
KomoKe
Производи во категоријата